+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Emocijas un iracionāla domāšana darba vietā: kur tas rodas un ko ar to iesākt?
Emocijas un iracionāla domāšana darba vietā: kur tas rodas un ko ar to iesākt?
G modulis „Saziņa ar sabiedrību, komunikācija un prasmju pilnveide valsts pārvaldē”
Mācību kursa modulis: G modulis „Saziņa ar sabiedrību, komunikācija un prasmju pilnveide valsts pārvaldē”

Mācību kursa mērķis: Pilnveidot dalībnieku zināšanas un prasmes atpazīt un vadīt savas un citu (kolēģu, klientu) emocijas un iracionālu domāšanu darbavietā.

Mērķauditorija: Valsts pārvaldes iestāžu vadītāji un darbinieki.

Tēmas:
  • Automātisko domu un pārliecību koncepts.
  • Kā mūsu domas ietekmē mūsu emocionālos stāvokļus un uzvedību?
  • Apburtais loks: automātiskās domas, emocijas un uzvedība. Kā tas ietekmē personiskos un organizācijas rezultātus?
  • Kā var mainīt pārliecības un emocionālos stāvokļus?
  • Pārliecību atpazīšana un izpēte. Kā atklāt apburtos lokus un izmantot tos ikdienas darbā?
  • Darbs ar iracionālām pārliecībām un jaunu pārliecību radīšana. Domu rekonstrukcija.


Dalībnieku ieguvumi:
  • Izpratne par mehānismu, no kurienes rodas emocijas;
  • Prasme tās atpazīt un atzīt;
  • Izpratne un iemaņas, kā rīkoties, ja netieku galā ar spēcīgām emocijām.Kurss tiks organizēts pēc dalībnieku pieprasījuma.

Tālrunis: 67229057 , e-pasts: info@vas.gov.lv
Vārds, uzvārds: Katrīna Ošleja

Darba pieredze: Katrīna Ošleja ir personāla atlases uzņēmuma Talentor Latvia Partnere un augstākā vadības līmeņa atlases konsultante ar gandrīz 20 gadu pieredzi. Katrīnai ir 18 gadu vadības pieredze, vadot komandas uzņēmumos “Eiro Personāls”, “Talentor Latvia”, kā arī vadot Starptautiskās kouču federācijas Latvijas Nodaļas vadības komandu. Šobrīd Katrīna pārsvarā strādā kā līderības koučs un vada dažāda veida ar personāla vadības jomu saistītus seminārus un treniņus, kā arī konsultāciju un koučinga projektus. Konsultantes pamatkompetence ir vadītāju kompetenču definēšana, novērtēšana un attīstība.
Katrīna no 2015. līdz 2017.gadam ir bijusi Starptautiskās kouču federācijas (International Coach Federation) Latvijas nodaļas Prezidente un Personāla atlases uzņēmumu asociācijas Valdes locekle. Viņa ir arī Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas (LPVA) un Latvijas Organizāciju psihologu biedrības (LOPB) biedre.

Konsultante savā individuālajā koučinga pieejā pamatā balstās uz kognitīvi biheiviorālo pieeju. Šī pieeja skaidro klienta automātisko domu un pārliecību sasaisti ar viņa emocijām un uzvedību. Koučs palīdz klientam atklāt sev nelabvēlīgos paternus, lai mainītu klienta uzvedību viņam vēlamā veidā.
Viņas viedoklis par personāla vadības un darba tirgus jautājumiem ir augstu novērtēts un bieži tiek atspoguļots sabiedriskajos medijos.
 
Katrīnas klientu lokā ir tādi uzņēmumi kā Citadele banka, Swedbank, Altum, Accenture Latvijas filiāle, Circle K, Cytec, Pata, Evry, Schneider Electric, Latvijas Finieris, Tele2 Shared Service Centre, Tele2, Hansa Matrix un citi.

Izglītība: Katrīna ir ieguvusi Maģistra grādu organizāciju psiholoģijā un Maģistra grādu filozofijā – abus Latvijas Universitātē.

Katrīna ir ieguvusi Starptautiskās kouču federācijas profesionālās akreditācijas PCC (Professional Certified Coach) līmeni, kas apliecina vismaz 750 koučinga prakses stundu darbu.

Paralēli koučinga praksei viņa ir apguvusi arī Latvijas Universitātes četru gadu programmu kognitīvi biheiviorālajiem terapeitiem un praktizē šajā jomā kā psihoterapeits. Katrīna ir papildinājusi savas zināšanas un prasmes arī Sistēmiskajā ģimenes terapijā un Shēmu terapijā, kā arī apguvusi neirozinātnes pamatnostādnes un jaunākos atklājumus Judītes Gleizeres (Judith E. Glaser) kursā “Conversational Intelligence® for Coaches”.
 

Kur mēs atrodamies?
Atvainojiet, video nav pieejams.
Atsauksmes vēl nav iesūtītas!
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Jūsu komentārs
Atvainojiet, reģistrācija šiem kursiem nav pieejama.
Lūdzu sazinieties ar mums.