+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Atgriezeniskā saite
Atgriezeniskā saite
B modulis „Vadības prasmes valsts pārvaldē (Vadītāju attīstības programmas)”
Mācību kursa modulis: B modulis „Vadības prasmes valsts pārvaldē (Vadītāju attīstības programmas)”

Mācību kursa mērķis: Atgriezeniskās saites došana un saņemšana ir viens no visvairāk apskatītajiem vadības prasmju tematiem. Neviens pat neapšauba, ka atgriezeniskā saite ir organizācijas iekšējās komunikācijas un kultūras rādītājs; efektīvs instruments darbinieku attīstībai un motivācijai; palīgs organizācijas izvirzīto mērķu sasniegšanā, organizācijas darbības efektivitātes pamats. 
Šobrīd pētījumi pasaulē rāda, ka saņemt atgriezenisko saiti vēlas vairāk kā 90% darbinieku, tomēr prasmes sniegt un gatavība to sniegt ir ievērojami mazākam vadītāju skaitam.   
 
Kā slavēt vai mainīt darbinieku rīcību bez spiediena, kā uzklausīt pretargumentus, kā tikt galā ar savām un darbinieka emocijām? Vai iespējams izvairīties no “liekas” emocionalitātes? Kā būt pārliecinātam, ka sniedzot atgriezenisko saiti ievēroju savas un darbinieka intereses?

Kursa mērķis ir attīstīt prasmes un kompetences, kas palīdz sniegt efektīvu un uz rezultātu vērstu atgriezenisko saiti, ieraudzīt jēgpilnas atgriezeniskās saites nozīmīgumu,  apgūt atgriezenisko saiti kā darba snieguma uzlabošanas un darbinieku attīstības instrumentu.  Apgūt zināšanas, praktiskas iemaņas labākai darbinieku rīcības izpratnei un savu ierobežojumu apzināšanai.    

Mērķauditorija: iestāžu un organizāciju dažāda līmeņa vadītāji, kuru ikdiena saistīta ar darbinieku vadīšanu, darbinieku attīstību un darba emocionālās vides radīšanu.

Tēmas:
 • Johari logs un atgriezeniskā saite (AS).
 • Sniegšanas nosacījumi, lai AS tiktu uzklausīta.
 • AS mērķis jeb jēga.
 • Pozitīva AS un AS izmaiņām (matrica).
 • Atgriezeniskās saites sniegšanas grūtības.
 • Aizsardzības mehānismi.
 • Kad nav nozīmes AS jeb kā tā ir bezjēdzīga.


Dalībnieku ieguvumi:
 • Prasmes veidot emocionāli labvēlīgu un uzticības pilnu darba vidi;
 • Prasmes konstruktīvas atgriezeniskās saites sniegšanai un komunikācijai;
 • Prasmes atgriezenisko saiti pielietot darbinieku motivēšanai un izaugsmes veicināšanai;
 • Ieskats prasmē pārvaldīt emocijas.   Kurss tiks organizēts pēc dalībnieku pieprasījuma.

Tālrunis: 67229057 , e-pasts: info@vas.gov.lv
Vārds, uzvārds: Sandra Liepa

Pieredze mācību kursu pasniegšanā: Ilggadīga pasniedzēja un organizāciju konsultante, personāla vadītāja ar vairāk kā 17 gadu praktiskā darba pieredzi tādos uzņēmumos kā KPMG Baltics, Cido, Latvijas Balzams, L-Ekspresis. Biznesa un personīgās izaugsmes koučs, Latvijas un starptautiskās kouču federācijas (ICF) biedre,  pasniedzēja, tai skaitā 10 gadi Komercizglītības centrā.

Izglītība: Izglītība –   maģistra grāds uzņēmējdarbībā (MBA),  RTU un Buskerud University College (Norvēģija) programma “Inovācijas un uzņēmējdarbība”, maģistra grāds bioloģijā, bioķīmijā Latvijas Universitātē, iegūta kvalifikācija Starptautiskajās ekonomiskajā attiecībās Latvijas Universitātē, iegūts psiholoģiskās konsultēšanas konsultanta diploms St.Pēterburgas Psihologu ģildē, šobrīd turpina psihoterapijas studijas St.Pēterburgas  Geštalta institūtā.

Kur mēs atrodamies?
Atvainojiet, video nav pieejams.
Atsauksmes vēl nav iesūtītas!
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Jūsu komentārs
Atvainojiet, reģistrācija šiem kursiem nav pieejama.
Lūdzu sazinieties ar mums.