+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Efektīva komunikācija un kodolīgs vēstījums e-pastos

Apraksts

Efektīva komunikācija un kodolīgs vēstījums e-pastos
G modulis „Saziņa ar sabiedrību, komunikācija un prasmju pilnveide valsts pārvaldē”
Mācību kursa modulis: G modulis „Saziņa ar sabiedrību, komunikācija un prasmju pilnveide valsts pārvaldē”

Mācību kursa mērķis: paaugstināt izpratni par komunikāciju e-pastos, un tās izmantošanu efektīvai ziņas nodošanai un mērķa sasniegšanai, kā arī praktiski trenēt prasmes uzrakstīt kodolīgu, viegli uztveramu vēstījumu.

Mērķauditorija: valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, kas ikdienā izmanto e-pastu saziņu, un vēlas uzlabot savas prasmes izveidot kodolīgu un adresātu sasniedzošu ziņu.
 

Tēmas:
  • Biežāk sastopamās kļūdas e-pastu sūtīšanā un svarīgākie noteikumi efektīvai komunikācijai e-pastā.
  • Ziņas veidošanas pamatprincipi un tās vizuālais noformējums, kas palīdz lasītājam to uztvert.
  • Kāpēc adresāts ir jāmotivē izlasīt jūsu sūtīto ziņu jeb kā saņēmējs uztver e-pastā rakstīto informācijas pārbagātības laikmetā.
  • Trīs soļi vēstījuma izveidē: ziņas mērķis, saņēmējs, ieguvums vai rezultāts – iekāpt adresāta kurpēs.
  • Apgrieztās piramīdas princips vēstījuma veidošanā: sākt ar svarīgāko, detaļas atstājot zemāk.
  • Jautājumu struktūra, balstoties uz kuriem izveidot kodolīgu ziņas formulējumu. Vēstījumu paraugu analīze, kā veiksmīgi veidot ziņu, un no kā izvairīties.


Dalībnieku ieguvumi: zināšanas par patiesi efektīvas komunikāciju e-pastos galvenajiem principiem, kā arī iespējamiem problēmu cēloņiem. Prasme izveidot maksimāli strukturētu, precīzu un kompaktu vēstījumu. Iespēju trenēt savas prasmes uzrakstīt profesionālu, strukturētu un efektīvu e-pastu dažādiem adresātiem.
 

Laiks, ilgums, cena

Norises laiks: 9:30 - 14:30

Ilgums: 6 akad.st.

Cena: 68.00 EUR (+PVN 21% pakalpojuma saņēmējiem, kas nav valsts pārvaldes iestādes).

1. Oktobris 20209:30 - 14:30Raiņa bulvāris 4, Rīga

Pasniedzējs

Vārds, uzvārds: Sandra Krisberga-Sinigoi

Darba pieredze:
vairāk kā 15 gadu profesionālā pieredze biznesa vadībā Baltijas un Skandināvijas tirgos, dažādos biznesa segmentos. Guvusi starptautisku pieredzi Zviedrijā, strādājot ar vienu no lielākajiem un prasīgākajiem Tetra Pak klientiem pasaulē – Arla Foods: darba pienākumos ietilpa klienta sadarbības stratēģijas izveide un ieviešana, iesaistot citu valstu komandas.

Pašlaik sadarbībā ar Zviedrijas inovatīvo pārtikas ražošanas tehnoloģiju kompāniju "Micvac" vada starptautiskās attīstības projektus Krievijas, Ukrainas un Baltijas tirgos.
 
Pieredze mācību kursu pasniegšanā:
Sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu pasniegusi kursu „Efektīva komunikācija un kodolīgs vēstījums e-pastos” valsts pārvaldē nodarbinātajiem. Vada stratēģijas kursu angļu valodā Rīgas Tehniskās univesitātes Rīgas Biznesa skolā Biznesa administrācijas bakalaura programmā. Iepriekš pasniegusi arī Rīgas Tehniskās Universitātes un Rīgas Stradiņa Universitātes maģistru programmās "Inovāciju vadību" un "Organizāciju teorijas vadītājiem".
Izglītība:
Ieguvusi bakalaura grādu Sabiedriskajās attiecībās, Maģistra grādu Veselības aprūpē ar specializāciju Deju kustību terapijā (RSU) un maģistra grādu (ar izcilību) vienā no vadošajām biznesa skolām Eiropā (MSc "Managing Organizational Performance" with Cranfield University), kur pašlaik ir uzsākusi arī doktorantūras studijas.
Padziļināti interesējas par tēmām kvalitatīvu lēmumu pieņemšanas, apzinātības darba vidē, organizācijas un indivīda personiskās efektivitātes paaugstināšanas jomās.
 
Papildu informācija:
https://www.linkedin.com/in/sandra-krisberga-sinigoi-4374186/
 

Kontakti

Mācību koordinatore Dace Gaile
Tālrunis: 67229770
e-pasts: Dace.Gaile@vas.gov.lv
Kur mēs atrodamies?
Atvainojiet, video nav pieejams.
Atsauksmes vēl nav iesūtītas!
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Jūsu komentārs