+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Turpinām sasniegt izvirzītos mērķus

/06.11.2014/

Apstiprināta Valsts administrācijas skolas darbības stratēģija 2014.-2016.gadam, norādot prioritātes šim un turpmākajiem diviem gadiem.

Stratēģija ir vidējā termiņa plānošanas dokuments, kurā noteikti iestādes galvenie darbības virzieni.

Nodrošināt kvalitatīvus mācību kursu un konsultāciju pakalpojumus ir galvenais Valsts administrācijas skolas darbības virziens. Sniedzam atbalstu Latvijas valsts pārvaldē strādājošajiem profesionāli veikt sava darba pienākumus. Sadarbībā ar Valsts administrācijas skolas pasniedzējiem iespējams atrisināt jebkuru aktuālu jautājumu, papildinot savas zināšanas un prasmes.

Lai Latvijas valsts pārvaldi veidotu spēcīgu Eiropā, svarīgi ir īstenot starptautiskus mācību projektus. Šis ir otrais darbības virziens, par kuru sīkāk var uzzināt stratēģijā.

Valsts administrācijas skola var uzņemties realizēt apjomīgus mācību projektus un veikt tos labā kvalitātē. Būtiskas ir sapratnes pilnas un labvēlīgas attiecības ar sadarbības partneriem un klientiem.  Skolas kapacitāte mācību projektu īstenošanā, komunikācija un atpazīstams tēls valsts pārvaldē ir trešais darbības virziens, par ko rūpējamies.

Valsts administrācijas skolas darbības stratēģiju 2014.-2016.gadam skatīt šeit.
« Atpakaļ