+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Atsauksmes

Juris Švanders

Rīgas domes Finanšu departamenta direktora vietnieks, Administratīvās pārvaldes priekšnieks /30.01.2014/

Valsts administrācijas skolas organizēto mācību kursu tematika ir aktuāla, apmācību programmas ir sagatavotas kvalitatīvi un pārdomāti.

Jau vairākus gadus Rīgas dones Finanšu departamenta speciālisti apmeklē Valsts administrācijas skolas organizētos mācību kursus, veiksmīgi pielietojot tajos iegūtās zināšanas ikdienas darba pienākumu veikšanai finanšu, grāmatvedības, kvalitātes vadības, personāla un arī saimnieciskās darbības jomā. Finanšu departamenta darbinieki ir atzinuši, ka Valsts administrācijas skolas organizēto mācību kursu tematika ir aktuāla, apmācību programmas ir sagatavotas kvalitatīvi un pārdomāti, apmācību tehniskais nodrošinājums ir atbilstošs mūsdienu tehnoloģiskajām prasībām. Mācību kursu pasniedzēji ir kompetenti, ar labām komunikācijas prasmēm, vienmēr laipni un gatavi piedāvāt risinājumus apmācību dalībnieku uzdotajiem problēmjautājumiem.
Rīgas domes Finanšu departaments pateicas par iepriekšējo sadarbību un labprāt turpinās piedāvāt darbiniekiem aktuālos mācību kursus Valsts administrācijas skolā.

« Atpakaļ