+371 67229116 vas@vas.gov.lv Facebook
Jaunumi

Internacionāla mācību programma vadītājiem

/11.02.2015/

Valsts administrācijas skola sadarbībā ar Galilejas Starptautisko menedžmenta institūtu (Galilee International Management Institute) organizē jaunu divu ciklu mācību programmu.

Mācību programmas mērķauditorija ir dažādu līmeņu vadītāji no Krievijas Federācijas, Austrumeiropas un Centrālāzijas valstīm. Programmas pirmās daļas norise plānota š.g. martā Izraēlā, otrā daļa š.g. septembrī Latvijā.

Programmas ietvaros dalībnieki gūs zināšanas par jaunākajām vadības metodēm un uzlabos prasmes inovatīvā plānošanā, politikas īstenošanā, problēmu risināšanā un lēmumu pieņemšanā, attīstot stratēģisko domāšanu, reaģējot uz mainīgo sociāli ekonomisko situāciju.

Galilejas Starptautiskais menedžmenta institūts (Galilee International Management Institute) ir vadošais publiskās administrācijas institūts Izrēlā ar 25 gadu pieredzi un apvieno jomu profesionāļus no vairāk nekā 170 starptautiskām valstīm. Institūta mācību programmas ir beiguši vairāk nekā 13 000 vadītāji, politikas plānotāji un citi valstu administrācijas pārstāvji.

Vairāk informācijas: Contemporary Public Administration Management - a two phases joint training programme
« Atpakaļ